MODERN BANYO 

Modern banyo dolaplari çok sade zarif görüntüsüne sahip olmaktadır.Sadeliği sevenler için kesinlikle önerebiliriz.Modern banyonuzun büyük veya küçük olması önemli değildir.

Modern banyo tasarımlari kolay ve basit uygulanabilmesi avantajlarından biridir.

Modern banyolarda ipek mat dediğimiz renk tonlarını genellikle kullanırız.


Banyonuzu siz tasarlayın biz yapalım!

COUNTRY BANYO

Country tarzı populer olduğu için banyo modellerinde de uygulamak mümkündür.İç dekorasyonda popüler olan country modeli banyoya da yansımıştır.Kusursuz tasarımı banyonuzu çok hoş ve kibar haline çevirebilmektedir.

Renk tonları seçiminde pastel renkler seçilmelidir.
LAKE BANYO 

Lake banyo dolaplari özelliği istediğiniz renk ve tonda yapılabilmesinden çok uygulanılacak olan banyonun durumuna göre kolan varsa kolana göre kiriş varsa kirişe göre yapılmasıdır.İstediğiniz ölçüye göre yapılması en çok avantajlarından biridir.

Diğer banyo çeşitlerinden daha çok tercih edilir.


Bilmek istediğiniz ne varsa burada!

UYGUN BANYO

Uygun banyolar en çok satılan banyo türüdür.Ucuz olması küçük ve sabit ölçülerde banyo olması paket şeklinde gönderilmesi çok iyi etkenlerden biridir.Sitemizde uygun banyo modelleri mevcuttur.Ürünler bölümünden uygun banyo modellerimize bakabilirsiniz.
MEMBRAN BANYO 

Membran banyo modelleri uygun denilebilir.Membran banyo dolaplari hem sabit ölçülerde hemde serbest ölçü olarak yapılabilmektedir.

Membran banyo modellerinde membranda renk sınırı yoktur.İstinilen model istenilen renk ve çeşit çokluğu vardır.

Membran banyo modelleri uygun fiyatlara yapılabilmektedir.
Banyonuzu siz tasarlayın biz yapalım!

ÖZEL TASARIM BANYO

Özel tasarım hayal ettiğiniz banyo modelini en yakın en doğal ve isteğinizin aynısı doğrultusunda tecrübelerimizle en kaliteli banyonuzu yapabilmektir.

Mutluluğunuza hayallerinize ortak olmayı hayal ettiğiniz banyoyu yapmayi gerçekten çok isteriz.