MODERN MUTFAK 

Mutfaklarınızı yeniden tasarlamaya biz hazırız ya siz ? 

Modern mutfak dolap modelleri mutfağınızın yani evin en çok kullanılan yaşam ortak yeri olduğunu hem fikiriz gelin mutfağınızı yeniden tasarlayalım.

Doğru mutfak seçimi sizi yansıtır size rahat huzurlu bir ortamda en lezzetli yemekleri yapmak çok keyifli olucak.

Ürünlerimizde 1. sınıf ürünler kullanmaktayız.İçiniz rahat olsun en iyi seçim en iyi kalite her zaman burada!Zengin içerik tasarımlarımızla sizi şaşırtmayı istiyoruz mutfak bizim işimiz.

COUNTRY MUTFAK

Country mutfak dolap modelleri rahat, biraz vintage, ama aslında modern bir yaşam alanı yaratmaktır.Genellikle tercih edilen bu stil her eve uygulanabilmektedir.Büyük küçük her mutfakta çok hoş ve kibar durmaktadır.

Temiz işçilik yılların verdiği tecrübe ile işimizi severek yapıyoruz.

LAKE MUTFAK 

Lake mutfak dolap modelleri cesur tasarımlarımız uygun mutfak dekorasyonuna şaşırmayın.

Herkesin evdeki en sevilen odası mutfak olucağına eminiz.

Mutfak tasarımlarınıza bilgili tecrübeli mimarlarımız size eşlik edicek sizlerin istediğiniz doğrultusunda bilgilerini size sunarak eşsiz mutfağa sahip olabilirsiniz.

Beyaz mutfak size cesurca gelebilir ama doğru tercih her zaman açık renkten yanadır.

7.jpg

UYGUN MUTFAK

Uygun mutfak dolap modelleri mutfağınıza uygun ucuz mutfak yaptırmanız size yarardan çok zararı olucak senelerce kötü mutfak kullanmayın mutfak 1 kere yapılır eşinizin size o güzel yemekleri yaparken keyifle yapmayı hak ediyor.Sizede yemek kalıyor.
membran mutfak.jpgMEMBRAN MUTFAK 

Membran mutfak dolap modelleri MDF kaplanmış folyo diye tabir ettiğimiz mutfak çeşidir.Renk çeşidinde sınır yoktur.Parlak renkten mat renklere desenli renklerden çiçekli modellere kadar çeşit mevcuttur.Membran kapakta kapağın kendi çeşidi de vardır.İçe oymalı olarak havuzlu süslemeli çok fazla çeşidi mevcuttur.Genellikle tercih edilmektedir.Hem fiyat bakımından hemde görüntü bakımından en çok membran mutfak tercih edilmektedir.

Kapak modelinden renginden sıkıldığınızda çok fazla beklemeden kapaklarınız değiştirilmektedir.Ancak mutfak gövdesi zarar görmedi ise değiştirmek mümkün olur.

7.jpg

HİGHGLASS MUTFAK

Highglass mutfak dolap modelleri mutfağınızı parlak ve göz alıcı sevenler için highglass mutfak modelimizde mevcuttur.Ayna gibi ışığı yansıttığı gibi mutfağınızı da aydınlatır.Beyaz ve siyah parlak modelleri en çok kullanılan çeşitlerdendir.Beyaz highglass kullanıldığında koyu renkte tezgah siyah veya koyu renkte seçilen highglass ta açık renkte mutfak tezgahı seçilmektedir.Ortalama fiyatı membran ile aynı olmaktadır.Modern mutfak görüntüsü elde etmek için çoğunlukla tercih edilmektedir.

membran mutfak.jpgGLOSSMAX MUTFAK 

Glossmax mutfak dolapları highglass gibidir ancak çizilmelere daha dayanıklıdır.Çizilme aşınma gibi problemlere dayanıklıdır.Fazla renk seçeneği yoktur ancak en çok tercih edilen düz renk ve desenler ile karşımıza çıkmaktadır.Renk seçenekleri sizleri memnun edicektir.Görüntüsü parlaklık olarak daha alıcıdır.

Genel olarak tercih edilen mutfak türlerindendir.Kapak kenarı pvc ile renklendirilebilmektedir.Çift renk tek renk pvc kullanılabilmektedir.

Uzun süre dayanıklılığı ve malzeme kalitesinden dolayi en çok önerdiğimiz mutfak çeşitlerindedir.

ahsap1.jpg

MASİF MUTFAK

Masif mutfak dolap modelleri klasik görünümlü modellerdir.Her mutfağa uygulanabilir yapıya sahip olması tercih edilme sebebidir.Masif kaplamalı mutfak göz alıcı bir yapıya sahip olması bayanlar tarafın en çok seçilme sebebidir.Kaliteli bir yapıya sahiptir.Genellikle açık raflı bir yapıya sahiptir.Böyle olması amerikan tarzı model diye bahsedilebilir.Malzeme cinsi uzun ömürlüdür.Sağlıklıdır doğal ahşap malzemesi kullanılır.


AHŞAP MUTFAK 

Ahşap mutfak dolap modelleri isminden de olduğu gibi yüzde yüz ahşap malzemesi kullanılarak yapılan mutfak türüdür.Bu tür ahşap mutfak seçen kişiler doğayı seven organik bir görüntüleri sevenlerin tercih ettiği mutfaktır.Mutfağa nostlaji görünümü kazandırır evin görünümü çok farklı bir hava vermektedir.Ahşap kokusu sevenler için kesinlikle önerdiğimiz mutfaktır.Çok uzun ömürlü olması ve görünütüsü kaliteli olduğunu gözle görülür şekilde sergiler.


ahsap1.jpg

AMERİKAN MUTFAK

Amerikan mutfak dolap modelleri diğer mutfak modellerinden biraz daha farklı yapıya sahiptir.Ada dediğimiz bir yapıya sahiptir.Yemek masasi mutfağa bir bütün yapıya sahip olması büyük mutfaklarda tercih edilmektedir.Düz mat renkler tercih edilir.

Diğer mutfak türlerine göre biraz daha pahalıdır.Kaliteli mutfak isteyenlerin tercihi amerikan mutfak dolap çeşidinden yanadır.