This product is no longer in stock

New product

Mr. Tea - Adam Çay Demleyici

MR.TEA-TEA INFUSER-ADAM ÇAY DEMLEYİCİ ÜRÜN 

20,00 TL

More info

MR.TEA-TEA INFUSER-ADAM ÇAY DEMLEYİCİ ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 

  • Silikon malzemedir.
  • Mikrodalgaya girebilir
  • Bulaşık Makinesinde yıkanabilir.
  • Toksik madde içermez.
  • Gıda ile kullanılabilir.

MR.TEA-TEA INFUSER-ADAM ÇAY DEMLEYİCİ ÜRÜN EBATLARI

  • 8.5 cm x 4 cm x 3 cm

MR.TEA - TEA INFUSER-ADAM ÇAY DEMLEYİCİ ÜRÜN AÇIKLAMASI

Mr.Tea adam çay demleyici ile çaylarınız mükemmel şekilde demlenecektir. Mr.Tea adam çay demleyici, rahatlama konusunda uzmandır ve bu konuda ödüle layık bir üründür. Bu ürüne baktığınızda jakuzide rahatlayan birini göreceksiniz. Dayanıklı silikon malzemeden yapılmış ve özenle tasarlanmıştır. 

Çay sevenler için muhteşem rahatlatıcı çay demleyici ile çayın keyfini çıkartın. Mr.Tea adam çay demleyici silikon yapısı makinede yıkanabilir ve 232 ºC ye kadar ısıya dayanabilir. Mr.Tea adam çay demleyici size en iyi şve pratik bir şekilde çay demlemek için tasarlanmıştır. Silikon pantalonuna çay yapraklarını doldurun ve Mr.Tea'yı rahatlaması için bardağınıza takınız. Harika bir çay olacak ve içmeye doymayacaksınız. Bu muhteşem silikon yapımlı adam çay demleyici ile çay keyfiniz daha rahat, huzurlu ve mutlu olacaktır. Bu pratik ürün ile muhteşem bir çay keyfi yaşayın. 

Bu muhteşem tasarımlı çay demleyici ürünü sevdiklerinize hediye edin, onlarda çay içmenin keyfini yaşasınlar. Sevdiklerinizle karşılıklı çay keyfi yapmal ve beraber rahatlığın tadını çıkarmak için bu ürünü kullanmalısınız

Reviews

No customer reviews for the moment.

Shipping & Returns

Usually leaves our warehouse in 1-2 business days. 

Shipping Information:

Our standard shipping method is ground shipping. We also offer expedited shipping for most items. Your final shipping cost and estimated delivery timeframe will be available at checkout.
Standard shipping details
Expedited shipping details

Standard Return Policy:

Items must be returned in new or unused condition and contain all original materials included with the shipment.
More Details

Final sale exclusion: Items marked as FINAL SALE are not returnable unless the problem you experience is the result of our error.

For your protection, all orders are screened for security purposes. If your order is selected for review, our Loss Prevention Team may contact you by phone or email. There may be a two business day delay to process your order.

** Most Oversize orders are delivered within 1-4 weeks. Some orders may take 6 weeks to be delivered.

30 other products in the same category: